Uncategorized

Historia naszej szkoły

Na początku 2016 nasz wspólny dług wynosił około 250 tysięcy złotych. Mieliśmy dopiero dwadzieścia kilka lat, a już dwa nieudane biznesy na koncie. I choć wtedy nie było nam do śmiechu, to dziś patrzymy na tę sytuację w kategorii gigantycznej lekcji życiowej, która doprowadziła nas do miejsca, w którym dziś jesteśmy. Wizja kilku lat ciężkiej pracy na etacie, po której wreszcie… mogliśmy wyjść na zero… nie była, delikatnie mówiąc, zbyt interesująca.

I właśnie to okazało się kluczem do sukcesu, który wyjaśnić można bardzo prosto. Połowa 2016 roku, Bitcoin po 600 dolarów za sztukę. Pierwszy zakup. Nauka, konferencje, konsultacje, szkolenia. Kolejne coiny i inwestycje. Rozwój nowych projektów. Pierwsza bańka na koncie.

Nagle okazało się, że wokół nas znajduje się mnóstwo ludzi, którzy chcą wiedzieć więcej i więcej. I tak staliśmy się pełnoetatowymi szkoleniowcami, którzy czasem przez siedem dni w tygodniu nie postawili nogi w domu, szkoląc głodnych wiedzy fascynatów kryptowalut w całej Polsce. I nie tylko, bo także w Czechach, Słowacji, Niemczech, Rosji i Hiszpanii.

I tak zrodził się pomysł, by zbudować konkretny program szkoleniowy i firmę, która dostarczy mnóstwo wiedzy, w krótkim czasie, w prosty sposób. Witajcie w Szkole Kryptowalut!