Uncategorized

Nasze wartości

Opublikowano:

Edukacja na poziomie

Edukacja na wysokim poziomie to nasz nadrzędny cel. Im wyższy poziom wiedzy i świadomości w społeczeństwie na temat nowych technologii, tym większy potencjał na wzrost gospodarczy w tej gałęzi rynku. Dlatego przygotowaliśmy jak najbardziej profesjonalny program edukacyjny, który pozwoli każdemu zrozumieć rynek kryptowalut i postawić na nim pierwsze kroki. Nie wiemy czy nasz program jest najlepszy na rynku. Wiemy jednak, że jest na tyle dobry, że warto go sprawdzić.

Praktyka ważniejsza od teorii

Cała wiedza przekazana podczas szkoleń nie wynika z przeczytania forum internetowego czy posłuchania wywiadu w radio. Wszystko bierze się z praktyki. W Polsce mamy wielu praktyków. Nasza przewaga konkurencyjna polega na tym, że umiejętności i wiedzę zdobytą w praktyce umiemy przekazać w taki sposób, że podczas szkoleń na sali rozbrzmiewa jedno wielkie “Teraz rozumiem!”.

Spójność finansowa

Szkoła Kryptowalut nie jest naszym jedynym źródłem zarobku. Dziwne by było, gdybyśmy sami nie umieli odnaleźć się na tym rynku, a próbowali tłumaczyć to innym. Dlatego możemy sobie pozwolić na bardzo konkurencyjne wartości biletów na nasze szkolenia. Rynek edukacyjny w dziedzinie kryptowalut rozwija się bardzo dynamicznie i łatwo porównać naszą ofertę z konkurencją.

Wsparcie inicjatyw i społeczności

Na pewnym etapie rozwoju finansowego dochodzisz do momentu, w którym chcesz od życia czegoś więcej. Dlatego aktywnie włączamy się w różnego rodzaju akcje charytatywne, sponsoring i wsparcie dla interesujących wydarzeń i projektów. Szczerze mówiąc, daje to niezwykłą satysfakcję. Jesteśmy zachwyceni i dumni, że możemy sobie pozwolić na wspieranie wielu znakomitych inicjatyw.

Tradingu nie da się nauczyć w kilka godzin

Jeśli szukasz grupy z typami do grania na giełdzie, sygnałami zakupu i sprzedaży czy analiz technicznych poszczególnych kryptowalut – to nie jest dobre miejsce. Rynek jest nieprzewidywalny, a my nie umiemy “trejdować” i nie zajmujemy się tym. Na naszym szkoleniu poruszamy tylko podstawowe kwestie dotyczące czytania wykresów. Patrzymy na kryptowaluty jak na projekty z branży IT, których użyteczność ma przynieść wzrost wartości w kolejnym etapie dojrzewania rynku, a nie jutro czy pojutrze. Więc jeśli szukacie szkolenia, po którym tego samego dnia wieczorem zarobicie setki procent na giełdzie – to nie to miejsce. Uważamy, że nauczenie się tradingu jest możliwe, w Polsce są osoby, które potwierdzają to swoimi umiejętnościami. Jednak nie będziemy Ci mydlić oczu – po jednym dniu będziesz co najwyżej myśleć, że już umiesz czytać wykresy. A wtedy ci, którzy naprawdę umieją, zarobią na Tobie pieniądze.

Wędka, a nie ryba

Bierzemy odpowiedzialność za treści przekazane na szkoleniu. Nie będziemy więc pokazywać konkretnych projektów ani sugerować wzrostów czy spadków cen. Nie dajemy porad inwestycyjnych. Dajemy wiedzę – wędkę, a nie rybę.